U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

9000 Gent

Omschrijving

Beluikwoning ideaal voor studerende kinderen en investeerders!

Verkoop onder instelprijs.*
Dit leuk lichtjes op te frissen beluikhuisje bevindt zich in een gezellig steegje in een cité van verschillende tiny houses.
We bevinden ons op 5min fietsen van het centrum van Gent, nabij de ring van Gent en het AZ.
We treden de woning binnen langs de open keuken, op de gelijkvloers vinden we ook het toilet terug.
Op het 1ste verdiep bevindt zich de gezellige en lichtrijke leefruimte en de badkamer. De badkamer beschikt over een ruime douchecabine en lavabo.
Het 2de verdiep omvat de lichtrijke slaapkamer. Overal dubbele beglazing aanwezig in pvc.

Dit pand is ideaal voor uw studerende kinderen of als investering. Verhuurwaarde ligt tussen de 600-650€.
Aarzel niet om ons te contacteren voor bijkomende vragen of een eventueel bezoek.

* Een instelprijs is een minimumprijs die de verkoper vooropstelt. Enkel biedingen (onder gesloten omslag) hoger dan deze prijs worden voorgelegd aan de verkoper, die het bod al dan niet kan aanvaarden.


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu I-Moov