In hartje Brugge, in de gewilde residentie Kotville, bieden we je deze instapklare en praktisch ingedeelde studio aan. Dé ideale keuze voor studenten die comfort, gemak en een vleugje stijl weten te waarderen.

Met universiteiten, hogescholen, winkels en culturele hotspots op wandelafstand woon je hier midden in het bruisende stadsleven. Alles wat Brugge te bieden heeft, ligt letterlijk om de hoek.

Residentie Kotville is speciaal ontwikkeld voor studenten en staat bekend om zijn levendige community en gemeenschappelijke voorzieningen. Je geniet er niet alleen van een slimme en functionele studio-indeling, maar ook van een veilige en zorgeloze woonomgeving. Zo kan jij je 100% focussen op je studies én je studententijd.

Een plek die rust en gezelligheid combineert met het beste van de stad: dat is wonen in Kotville.

Wacht niet te lang. Studio’s in Kotville zijn erg gegeerd en snel verhuurd, dus grijp deze kans en start je studentenleven in stijl! Neem contact op met Tatjana via 0471 33 06 02 of op tatjana@i-moov.be

Algemeen

Adres:Joseph Wautersstraat 61/205
Brugge
Vraagprijs:€ 159.000
Type:Studio
Bewoonbare opp.:19 m²
Bouwjaar:2016
Bouwlagen:3
Algemene staat:Instapklaar

Indeling

Badkamers:1

Comfort

Beglazing:Dubbel
Verwarming:Aardgas

Wettelijke gegevens

Niet geïndexeerd K.I.:€ 374
EPC Certificaat Nr.:31005-G-20133022/EP16287/A001/D01/SD001
EPC Index:86,00 kWh/(m² jaar)
Energie label:A
EPC E-peil:64,00
Stedenbouwkundige vergunning:Ja
Voorkooprecht:Neen
Verkavelingsvergunning van toepassing:Neen
Stedenbouwkundige bestemming:Woongebied
Overstromingsgevoelig:Geen overstromingsgevoelig gebied
Overstromingsgebied:Geen afgebakende zones
Overstromingskans perceel (P-score):A
Overstromingskans gebouw (G-score):A
Erfgoed:Niet meegedeeld

Vergelijkbare panden

Brugge
Joseph Wautersstraat 61 205

€ 159 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Brugge
Joseph Wautersstraat 61 205

€ 159 000

Brugge
Joseph Wautersstraat 61 205

€ 159 000