€ 460 000
Ruim en lichtrijk appartement met uitzonderlijk terras en autostaanplaats in hartje Gent
VERKOOP ONDER INSTELPRIJS*
Dit prachtige appartement bevindt zich midden in het bruisende stadscentrum van Gent, op een steenworp van het Belfort, de Korenmarkt en de Veldstraat. Een absolute topligging voor wie wil genieten van alles wat de stad te bieden heeft, met winkels, horeca en cultuur letterlijk om de hoek.
De ruime leefruimte wordt gekenmerkt door grote schuiframen die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een naadloze verbinding met buiten. Vanuit de leefruimte heeft u directe toegang tot het bijzonder ruime terras van maar liefst 66 m². Een zeldzame troef in het centrum, ideaal om te ontspannen of gasten te ontvangen.
De open, volledig ingerichte keuken is uitgerust met alle nodige toestellen en biedt bovendien veel kastruimte.
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers. De master bedroom is tevens voorzien van ingemaakte kasten. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douche en dubbele wastafel. Verder is er een apart gastentoilet aanwezig.
Als extra pluspunt beschikt dit appartement over een autostaanplaats, een echte luxe en zeldzaamheid in het stadscentrum van Gent.
Bent u op zoek naar een instapklaar appartement dat ruimte, licht en een unieke buitenbeleving combineert op een toplocatie in het hart van Gent? Aarzel niet om contact op te nemen met Amélie via amelie@i-moov.be of 0456/79.10.72 om een bezoek in te plannen!
* Een instelprijs is een minimumprijs die de verkoper vooropstelt. Enkel biedingen (onder gesloten omslag) hoger dan deze prijs worden voorgelegd aan de verkoper, die het bod al dan niet kan aanvaarden.
Algemeen
| Adres: | Heilige-Geeststraat 5-C Gent |
| Vraagprijs: | € 460.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 101 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 14 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 66 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Parkeerplaats, Elektrische poort |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Instapklaar |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 979 |
| Kadastrale benaming: | 44803 GENT 3 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 0236NP0003 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260323-0003829983-RES-1 |
| EPC Index: | 146,00 kWh/(m² jaar) |
| Energie label: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
De ruimtes in detail
Gelijkvloers
-
Woonkamer
- Oppervlakte: 25.80m²
- Height: 2.5
- Vloer: Parket
-
Keuken
- Oppervlakte: 13.80m²
- Vloer: Betegeling
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 13.86m²
- Vloer: Parket
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 8.4m²
- Vloer: Parket
-
Badkamer
- Oppervlakte: 7.3m²
- Vloer: Betegeling
- Douche: Ja
- Ligbad: Ja
-
WC
- Oppervlakte: 1.5m²
- Vloer: Betegeling
- WC: 1
-
Garage
-
Bergruimte
- Oppervlakte: 2.90m²
- Vloer: Parket
-
Aangelegd terras
- Oppervlakte: 66.40m²