€ 425 000
Karaktervolle voormalige apotheekwoning met groene tuin aan het water nabij UZ Gent
Gelegen in de Haardstedestraat bevindt zich deze karaktervolle voormalige apotheekwoning met bijzonder veel renovatiepotentieel, op een verrassend groene ligging nabij UZ Gent. Achteraan grenst de uitzonderlijk ruime, zuidgerichte tuin aan het water van de Leebeek, wat zorgt voor een unieke en rustige woonbeleving op korte afstand van de stad.
De woning beschikt over een polyvalent gelijkvloers, waar zich vandaag nog de voormalige apotheekruimtes bevinden. Dankzij de royale oppervlaktes en aparte indeling biedt dit niveau tal van mogelijkheden, zoals praktijkruimte, bureau, hobbyruimte of extra woonfuncties. Verder bevinden zich hier een garage, berging, toilet die volledig naar eigen wens kunnen worden ingericht.
De eigenlijke leefruimtes bevinden zich op de eerste verdieping. De ruime leefruimte met authentieke haard en ingebouwde zitbank straalt karakter en warmte uit. Aansluitend bevindt zich de keuken, die dankzij de lichtstraat geniet van veel natuurlijk licht en uitgeeft op een terras met prachtig zicht op de tuin en het water. Ook de eerste slaapkamer kan gevonden worden op deze verdieping.
Op de bovenste verdieping bevinden zich de tweede en de derde slaapkamer, aangevuld met een extra kamer die ideaal kan dienen als kinderkamer, bureau of dressing. Verder is er een badkamer aanwezig en beschikt de woning nog over een volwaardige zolderverdieping.
Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Tatjana via 0471 33 06 02 of tatjana@i-moov.be.
Algemeen
| Adres: | Haardstedestraat 46 Gent |
| Vraagprijs: | € 425.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 302 m² |
| Perceelbreedte: | 5,9 m |
| Perceeldiepte: | 50,5 m |
| Bewoonbare opp.: | 232 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1958 |
| Bouwlagen: | 3 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 2 m² |
| Tuin: | 201 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Gedeeltelijk dubbel |
| Elektriciteit: | niet-conform |
| Verwarming: | Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 232 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260312-0003822628 |
| EPC Index: | 453,00 kWh/(m² jaar) |
| Energie label: | E |
| EPC Geldig tot: | 12/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
De ruimtes in detail
Kelder
Gelijkvloers
-
Garage
- Oppervlakte: 11.66m²
- Lengte: 5.3
- Breedte: 2.2
-
Woonkamer of handelsruimte vooraan
- Oppervlakte: 20.30m²
- Lengte: 5.8
- Breedte: 3.5
-
Woonkamer of handelsruimte achteraan met toegang tuin
- Oppervlakte: 13.30m²
- Lengte: 3.8
- Breedte: 3.5
-
Bureau of berging met zicht op tuin
- Oppervlakte: 9.24m²
- Lengte: 3.3
- Breedte: 2.8
-
WC
- Oppervlakte: 1.4m²
- Lengte: 1.4
- Breedte: 1
Eerste verdieping
-
Woonkamer
- Oppervlakte: 18.48m²
- Lengte: 5.6
- Breedte: 3.3
-
Keuken met terras
- Oppervlakte: 18.48m²
- Lengte: 5.6
- Breedte: 3.3
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 9.90m²
- Lengte: 2.2
- Breedte: 4.5
-
Terras
- Oppervlakte: 2m²
- Lengte: 1
- Breedte: 2
Tweede verdieping
-
Dressing
- Oppervlakte: 4.84m²
- Lengte: 2.2
- Breedte: 2.2
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 15.18m²
- Lengte: 4.6
- Breedte: 3.3
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 18.55m²
- Lengte: 5.3
- Breedte: 3.5
-
Badkamer
- Oppervlakte: 6.21m²
- Lengte: 2.7
- Breedte: 2.3
- Ligbad: Ja
- Toilet: Ja