€ 389 000
Instapklaar appartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers en terras in hartje Gent
Gelegen op de eerste verdieping in de gegeerde Kortrijksepoortstraat bevindt zich dit verzorgd appartement met twee slaapkamers en twee badkamers, op wandelafstand van winkels, horeca, universiteiten en het historische centrum van Gent.
De lichtrijke leefruimte met parketvloer geniet van aangename proporties en werd recent voorzien van nieuwe radiatoren. Aansluitend bevindt zich de functioneel ingerichte keuken, uitgerust met keramische kookplaat, oven, vaatwasser, microgolfoven, koelkast en diepvriezer, aangevuld met een praktische berging.
Beide slaapkamers beschikken over grote raampartijen en geven toegang tot het langgerekte terras aan de achterzijde, waar het rustig vertoeven is midden in de stad. De hoofdslaapkamer beschikt bovendien over een ensuite badkamer met douche, lavabo en toilet. Daarnaast is er een tweede badkamer aanwezig, evenals een apart gastentoilet en extra berging.
Het appartement werd de voorbije jaren goed onderhouden, met onder meer gerenoveerde voor- en achtergevels en een vernieuwde gasketel. De elektrische installatie is conform tot 2035. Verder beschikt het appartement over een videofoon, gemeenschappelijke fietsenstalling en privatieve kelderberging.
De meubels kunnen overgenomen worden, waardoor deze eigendom zich uitstekend leent als instapklare woonst of investering.
Een bijzonder interessante opportuniteit op een centrale locatie in Gent.
Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Tatjana via 0471 33 06 02 of tatjana@i-moov.be .
Algemeen
| Adres: | Kortrijksepoortstraat 67 Gent |
| Vraagprijs: | € 389.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.447 m² |
| Bebouwde opp.: | 1.447 m² |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1967 |
| Bouwlagen: | 6 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Plat dak |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.073 |
| Kadastrale benaming: | 44805 - GENT 5 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 1915HP0003 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 100 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260126-0003783685-RES-1 |
| EPC Index: | 89,00 kWh/(m² jaar) |
| Energie label: | A |
| EPC Geldig tot: | 26/01/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
De ruimtes in detail
Kelder
Eerste verdieping
-
Woonkamer
- Oppervlakte: 44.64m²
- Lengte: 7.2
- Breedte: 6.2
-
Keuken
- Oppervlakte: 7.20m²
- Lengte: 4.5
- Breedte: 1.6
-
Slaapkamer
- Oppervlakte: 12.48m²
- Lengte: 3.9
- Breedte: 3.2
-
Slaapkamer met ensuite badkamer
- Oppervlakte: 13.65m²
- Lengte: 3.5
- Breedte: 3.9
-
Ensuite Badkamer
- Oppervlakte: 2.47m²
- Lengte: 1.3
- Breedte: 1.9
- Douche: Ja
- Toilet: Ja
-
Badkamer
- Oppervlakte: 3.06m²
- Lengte: 1.8
- Breedte: 1.7
- Ligbad: Ja
-
WC
- Oppervlakte: 1.4m²
- Lengte: 1.4
- Breedte: 1
-
Terras
- Oppervlakte: 7.68m²
- Lengte: 6.4
- Breedte: 1.2
-
Bijkeuken
- Oppervlakte: 1m²
- Lengte: 1
- Breedte: 1
-
Bergruimte
- Oppervlakte: 1.43m²
- Lengte: 1.1
- Breedte: 1.3