U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

9040 Sint-Amandsberg

Omschrijving

ruime woning te koop in Sint-Amandsberg

Deze woning is gelegen in het bruisende Sint-Amandsberg vlak bij alle nutsvoorzieningen en verbindingswegen. Dankzij deze fantastische ligging staat u met de fiets binnen de 10 minuten in Gent centrum.

Wanneer u binnenkomt in de woning kan u via de inkomhal doorwandelen naar de ruime leefruimte waar veel lichtinval is door de verschillende raampartijen en het hoge plafond. Op deze gelijkvloers bevindt zich ook nog een volledig geïnstalleerde keuken en de badkamer met ruime douche. Langs de achterzijde van de woning bevindt zich een heel gezellige buitenplaats, waar u in de namiddag volop van de zon kan genieten.

Op de eerste verdieping vindt u twee ruime, volwaardige slaapkamers die beiden beschikken over een hoog plafond, wat zorgt voor extra gevoel van ruimte en licht. Op de tweede verdieping bevindt zich een gerenoveerde zolderkamer, die een volwaardige derde ruime slaapkamer vormt.

Twijfel niet en bel ons kantoor om deze woning te bezichtigen!



Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu I-Moov